Абітуріентам з ОРДЛО та переміщеним особам оплатять підготовчі курси до ЗНО

28

Відбір кандидатів з числа старшокласників з тимчасово окупованих територій щодо оплати за курси підготовки до ЗНО, онлайн-курси чи будь-які інші курси, які потрібні для вступу до вузів у 2020 навчальному році, триватиме до 15 грудня 2019 р., повідомляє БФ «Майбутнє у єдності».

У відборі на оплату курсів можуть прийняти участь старшокласники з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, а також, внутрішньо переміщені особи.

БФ «Майбутнє у єдності» повідомляє, що станом на сьогоднішній день прийнято рішення відібрати 32 особи, яким Фонд готовий сплатити за курси.

На емейл здобувача протягом наступних 3 днів надійде лист з підтвердженням, що він пройшов відбір і з проханням надати документи, які підтверджують, що він проживаєте або проживав на окупованій території.

На сайті Фонду можна ознайомитися із положенням про Порядок визначення набувачів цільової благодійної допомоги у вигляді оплати за курси.

Для тих, хто ще не встиг подати заявку, нагадують, що потрібно просто заповнити заявку за наступним посиланням або зв’язатися з Фондом за контактами, які вказані нижче.

Запитання у месенджері сторінки m.me/uednosti.org.

Контакти для зв’язку: 01042, м. Київ, вул. Іоанна Павла ІІ, буд. 4/6, корпус В, каб. 612, Тел.: ‪+38 050 071 47 30, Ел. пошта: [email protected]

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш канал в Telegram.