Актуально про головне. СЕСІЯ ВАЖЛИВИХ РІШЕНЬ

110

20 грудня, відбулась 73-я чергова сесія Лиманської міської ради VII скликання захід, який, без перебільшення, можна назвати ключовим та націленим на найближчу перспективу. Це справді так, адже депутати обговорювали актуальні питання, голосували за рішення, що стосуються усіх і кожного. Головував на сесії мер Лиману та керівник Лиманської обєднаної територіальної громади Петро Цимідан.

Нещодавній форум мав підсумковий характер, що є закономірним наприкінці року. Зокрема, розглядались важливі аспекти діяльності місцевих органів влади— про план роботи міської ради на 2020 рік, затвердження звіту про виконання бюджету Лиманської ОТГ на 2019 рік та основні напрями розвитку на 2020-2021 рр.

Окрім того, відзвітували та окреслили план дій на найближчу перспективу комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності та регуляторної політики, з питань освіти, охорони здоров’я, культури, фізичної культури та спорту у справах молоді та соціального захисту населення та інші відповідні владні структури.

Також важливо зазначити, що у ході сесії були затверджені комплексні програми щодо всебічної підтримки чорнобильців, ветеранів Другої світової війни, воїнів-інтернаціоналістів, учасників АТО/ООС, внутрішньо переміщених осіб та інших категорій громадян, які потребують соціального захисту та зареєстровані у населених пунктах Лиманської ОТГ.

Звісно ж, депутати не полишили поза увагою і земельні питання. Зокрема, відбулось затвердження низки проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам для ведення особистих селянських господарств, фермерства, будівництва гаражів, тощо. У цілому на сесії панувала конструктивна атмосфера, не враховуючи чергових «фокусів» скандального депутата Воскобойникова, який будь-що намагався привернути до себе увагу. Традиційно займаючись демагогією, раз у раз вклинюючись у звичний хід засідання, він працював на публіку і на камеру, оскільки велась відео-зйомка так званим оператором. Але публіка не оцінила таких його пасажів.

На завершення треба відмітити, що депутати одностайно проголосували за усі без винятку питання, які були на порядку денному.

Влас.iнф.