Будівництво гуртожитку спортивного велокомплексу у Лимані ведеться у максимально можливому темпі

247

Третього вересня робочу поїздку до Лиману здійснили заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін і начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик. Вони провели нараду по реалізації проєкту будівництва спортивного комплексу з велосипедного спорту, повідомляє прес-служба ДонОДА.

Вартість проєкту за позитивним експертним висновком складає 60 351,531 тис. грн. Фінансування робіт здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету. Замовником є Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з велосипедного спорту.

Робочим проєктом передбачено будівництво ВМХ траси (трек) з усіма необхідними комплексами (призначений для популяризації дисципліни «ВМХ racing», трек передбачає режими роботи для спортивних змагань, тренувань, навчань з дисципліни «ВМХ racing»); триповерхової будівлі гуртожитку (призначений для проживання та обслуговування спортсменів, вихованців школи, тренерсько-викладацького та суддівського складу під час проведення спортивних заходів); модульної котельні потужністю 120 к/Вт та господарських споруд, благоустрій території.

20 липня 2020 року підрядною організацією ТОВ «Будтехмаш» розпочато будівельні роботи. 6 серпня закладено перший камінь у фундамент будівлі гуртожитку.

На сьогодні будівельні роботи ведуться у максимально можливому темпі, за 28 робочих днів завершено всі роботи щодо влаштування фундаменту під будівництво триповерхового гуртожитку та здійснено кладку цеглою першого поверху будівлі гуртожитку і встановлюється перекриття між першим і другим поверхами. Ведуться роботи щодо збільшення потужності електричних мереж для цього об’єкту та встановлення веб-камери для онлайн-трансляції ходу будівельних робіт.

Проєкт був розроблений у 2019 році за рахунок коштів обласного бюджету і його реалізація створить сучасні умови для залучення та заохочення дітей і підлітків до систематичних занять спортом, розвитку дисципліни «ВМХ racing», велосипедного спорту.

Подібного спортивного комплексу в Донецькій області не існує. Комплекс зможе забезпечувати потреби спортсменів не тільки жителів міста Лиман, а й області та дасть можливість проводити навчально-тренувальні збори, оздоровчу програму, обласні змагання та чемпіонати України з дисципліни «ВМХ racing», використовувати комплекс як тренувальну базу для національних команд.

Читайте также: Нардепы проголосовали за переход к электронным трудовым книжкам и автоматическому начислению пенсии.

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш канал в Telegram.