Долучаємось до акції «День без автомобілів»

16

22 вересня в багатьох країнах світу відзначається Міжнародний день без автомобілів. У зв’язку з постійним збільшенням кількості автомобілів у всьому світі екологічна ситуація на планеті істотно погіршилася. Саме тому було започатковано Всесвітній день без автомобіля в 1998 році у Франції. День без автомобілів в Україні офіційно відзначається відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 25.11.2015 № 1228-р.

В цей день власникам авто та мотоциклів пропонують відмовитися від звичних транспортних засобів та віддати перевагу пересуванню пішки або на велосипеді.

Мета заходу — дотримання принципів свідомо екологічного способу життя, відповідального ставлення до навколишнього середовища та скорочення шкідливих викидів (зокрема CO2).

Поступово машини стають глобальною проблемою всього людства. Багато людей в автомобільних пробках проводять більшу частину свого щоденного часу. В результаті те, що повинно допомагати жити, насправді — заважає. Більш того, автомобілі вбивають біосферу планети, частиною якої є і людина. За статистикою, один автомобіль за час свого існування опосередковано вбиває 3 тисячі людей. Цей день закликає людину замислитися над цією статистикою і припинити використовувати досягнення автомобільної індустрії без обмежень. На сьогоднішній день в світі кожну хвилину виробляють по одному автомобілю.

Закликаємо долучитись до акції «День без автомобілів», в ім’я турботи про навколишнє середовище і здоров’я. Цим ми неодмінно внесемо істотний внесок не тільки в наше власне здоров’я, здоров’я наших дітей і близьких, але здоров’я нашої рідної планети, позитивно впливаючи на оточуючу нас екологію!

Виконавчий комітет Лиманської міської ради

Читайте також: Велоспортивний комплекс у Лимані зростає на очах.

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш канал в Telegram.