ДонОДА провела моніторинг ремонту освітніх закладів у Лимані

167

Тривають ремонтні роботи у Лиманській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2 та Інклюзивно-ресурсному центрі Лиманської міської ради Донецької області.  Моніторинг їх виконання здійснила заступник голови Донецької облдержадміністрації Юлія Костюніна під час робочої поїздки до Лиманської територіальної громади. Про це повідомляє прес-служба ДонОДА.

Наразі виконуються будівельні роботи за робочим проєктом «Реконструкція з використанням заходів термомодернізації будівлі ЗОШ №2 у м. Лиман». Загальна вартість будівельних робіт складає 37,8 млн грн за рахунок Європейського інвестиційного банку.  Роботи заплановано завершити до 31 березня 2021 року. У закладі здобувають освіту 730 учнів, відкрито 3 інклюзивні класи, у яких навчаються 5 учнів з особливими освітніми потребами, створено ресурсну кімнату для проведення корекційно-розвиткових занять.

Інклюзивно-ресурсний центр почав працювати з 4 січня 2019 року  у пристосованому приміщені. На даний час ведуться ремонтні роботи за проєктом «Реконструкція нежитлової будівлі», де буде розташовано інклюзивно-ресурсний центр. Загальна сума ремонтних робіт 9,8 млн грн :  з обласного бюджету – 2,825 тис. грн та 6,803 тис. грн з місцевого бюджету.

Згідно з проєктом у приміщенні ІРЦ будуть розташовані кабінети психолога, вчителя-дефектолога, вчителя-логопеда, зал для заняття ЛФК, ресурсна кімната.

У межах Регіонального стратегічного плану дій з реформування системи інституційного догляду і виховання дітей в Донецькій області з метою ознайомлення з умовами навчання та виховання дітей Юлія Костюніна відвідала Лиманську спеціальну школу № 34 Донецької обласної ради. У ході зустрічі з керівництвом закладу обговорено низку питань щодо організації роботи школи та контингенту учнів, можливості створення умов для навчання дітей з особливими освітніми потребами у закладах загальної середньої освіти Лиманської територіальної громади за місцем проживання дітей.

Читайте також: Лиманська ОТГ отримала сучасний мобільний Центр надання адміністративних послуг.

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш канал в Telegram.