Фонд соціального захисту інвалідів надає безоплатну фінансову допомогу людям з обмеженими можливостями

144

Донецьке обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів реалізує державну політику щодо соціальної захищеності осіб з інвалідністю на території Донецької області і надає їм безповоротну фінансову допомогу на конкретні цілі.

Так, особа з інвалідністю може безкоштовно отримати наступні послуги від Фонду:

  • передплата одного друкованого періодичного видання на рік на одну особу з інвалідністю І-ІІ групи (її сім’ю);
  • оплата протезно-ортопедичним підприємствам вартості технічних засобів реабілітації для осіб з інвалідністю всіх груп(протезно-ортопедичних виробів підвищеної складності);
  • оплата вартості навчання осіб з інвалідністю та перекваліфікації в Україні у навчальних закладах, центрах професійної реабілітації осіб з інвалідністю для здобуття професії (спеціальності).

Роботодавці на території області також мають можливість отримати повторну та безповоротну фінансову допомогу за рахунок бюджетних коштів.

З питань, пов’язаних з отриманням фінансової допомоги, необхідно звертатися за телефоном (067) 918 80 95 або на електрону адресу: [email protected], а також за місцем розташування відділення Фонду: пр. Миру, буд. 68, м. Маріуполь, 87555.

Раніше «Лиманська Сторона» повідомляла, що УСЗН м.Лиману продовжить соціальні виплати мешканцям громади на період карантину автоматично.

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш канал в Telegram.