Халатне відношення до карантинних обмежень здатне змінити ситуацію у гірший бік, — Павло Кириленко

122

Донецька область збільшила кількість тестувань на COVID-19. Про це голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко повідомив під час брифінгу — звіту за місяць роботи Донецької ОДА в умовах карантинних обмежень, повідомляє прес-служба ДонОДА

«Донеччина  перебуває у «зеленій зоні» по захворюваності по COVID-19.  Але статистика, яка надходить щоденно, не тішить. Зростання й приріст  хворих на COVID-19 великі. Ми максимально збільшуємо кількість тестувань. Наразі кількість тестувань  доходить до 500 осіб, але цього не є достатньо.  На момент введення жорсткого карантину у березні ми мали одну лабораторію, а зараз у нас працює три комунальних лабораторії й чотири приватних»,  — сказав Павло Кириленко.

Він підкреслив, що халатне відношення населення до карантинних обмежень здатне змінити ситуацію в області у гірший бік.

За даними заступника начальника управління – начальника відділу стратегічного розвитку охорони здоров’я та забезпечення лікарськими засобами управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту охорони здоров’я ОДА Олександра Педенка,  станом на 14 годину 2 вересня на Донеччині зафіксовано 1512 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.

«1025 осіб вже одужало – це 68%. На жаль, 1,5%  — хворі, що померли. Решта отримує  лікування. На сьогодні в стаціонарах знаходяться 98 осіб, ще 30 осіб знаходяться з підозрою. Працюють, щоб підтвердити діагноз COVID-19,  ПЛР-лабораторії у Слов’янську, Маріуполі, а також приватні лабораторії по області»,  —  сказав Олександр Педенко.

Читайте также: Кабинет министров Украины продлил карантин в стране до ноября.

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш канал в Telegram.