Кількість хворих на COVID-19 у Донецькій області продовжує зростати: важких випадків немає

222

Кількість хворих на COVID-19 у Донецькій області зростає щодня. Про це голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко повідомив у Facebook, передає прес-служба ДонОДА.

Загалом з початку карантину в Донецькій області на вечір 2 липня лабораторно підтверджено 571 випадок коронавірусної хвороби.

«Тому закликаю жителів області неухильно дотримуватися умов карантину, адже небезпека стрімкого розповсюдження вірусу ще не минула. Будьте обачними й відповідальними!», — написав очільник області.

Слід зазначити, що на Донеччині важких хворих на СOVID-19 немає, апарати штучної вентиляції легень не задіяні. Про це під час щотижневого брифінгу з питань запобігання розповсюдженню коронавірусної хвороби на території Донецької області розповів заступник начальника управління – начальник відділу стратегічного розвитку охорони здоров’я та забезпечення лікарськими засобами управління організації та розвитку медичної допомоги населенню Олександр Педенко.

«На амбулаторному лікуванні знаходяться 325 осіб, госпіталізовано 26, в тому числі 1 дитина. Для захворілих на СОVID-19 працює 5 лікарень, станом на сьогодні у цих закладах 26 хворих. Апарати ШВЛ не задіяні, важких хворих немає», — повідомив Олександр Педенко.

Нагадаємо, фахівці міського управління Держпродспоживслужби проводять на території Лиманської ОТГ моніторингові перевірки суб’єктів господарювання з питань дотримання карантинних заходів та виконання основних профілактичних і протиепідемічних рекомендацій.

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш канал в Telegram.