Конфісковане майно, яке не було реалізоване через систему СЕТАМ, можна отримати безоплатно

101

Конфісковане майно, яке не було реалізоване через систему СЕТАМ, потрапляє в перелік майна для безоплатної передачі. Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції — м. Львів оприлюднило на своєму сайті покрокову інструкція про те, як отримати майно, що виставлено на аукціоні для безоплатної передачі.

Як же отримати конфісковане та неалізоване майно, якщо воно вас зацікавило? Для початку треба перевірити, чи є ви в групі осіб, які можуть претендувати на безоплатну передачу майна.

Цей перелік було затверджено постановою Кабінету Міністрів України №985 від 11.07.2002:

  • Представники органів державної влади;
  • Представники закладів охорони здоров’я, освіти, соціального забезпечення, соціального захисту;
  • Представники закладів, у яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;
  • Представники дитячих будинків сімейного типу, прийомною сім’єю;
  • Представники будинків дитини при установах виконання покарань, установи виконання покарань, слідчі ізолятори;
  • Представники військових формувань.

Далі у 30-ти денний термін треба написати заявку довільної форми, в якій буде вказано поспортні дані, назва установи чи організації, реєстраційний номер та опис майна, яке цікавить, та короткий опис того, чому вам це потрібно.

До заявок просять додавати скан-копії документів, що підтверджують право представляти зазначену установу чи організацію.

Заявки надсилаються або на електронну пошту, або в роздрукованому вигляді звичайною поштою наадресу, вказану на офіційному сайті Західного територіального управління Міністерства Юстиції України.

Розгляд заявки відбудеться в 30-ти денний термін, а про результати буде повідомлено після цього терміну. Якщо комісія підтвердила заявку на отримання майна, то далі заявник отримує детальні інструкції про те, яким чином зможете забрати своє майно.

Читайте также:  Мошенники придумали новый способ обмана с платежными картами украинцев.

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш канал в Telegram.