На Лиманщині пройде унікальна краєзнавча конференція з обрядовим дійством «Криволуцькі читання 2019»

163

Селище Крива Лука готується до зустрічі гостей на велику краєзнавчу конференцію з обрядовим дійством «Криволуцькі читання 2019: Духовна і матеріальна спадщина Кривої Луки та сіл середнього Придінців’я», яка відбудеться 13 грудня.

Важко переоцінити важливість подібних заходів для Лиманської громади. Адже саме на них лиманці не тільки пізнають давню історію свого краю та своїх предків, а і єднаються у самопізнанні. Формується їх етнічна ідентичність, відчуття належності до певної спільноти. Відкривається історична пам’ять та емоціональні зв’язки з батьківщиною.

Саме на цей цікавий захід запрошуються всі бажаючи 13 грудня 2019 року. Початок о 11.00. Попередня реєстрація для участі у «Криволуцьких читаннях» відбувається за посиланням.

За словами організаторів, головна мета заходу – мотивація досліджень історії невеликих сіл Лиманського району, збереження історичної спадщини, особливостей традиційного для регіону побуту, кулінарії, давніх ремесел, що
сприятиме популяризації туристичного, а, отже, й бізнесового, потенціалу.
Програма заходу:

11.00 — 13.00 Доповіді учасників конференції
13.00 — 13.30 Перерва на кава-паузу

Фотосесія з Лукою Гарбузовичем та веселою гарбузовою сімейкою

13.30 — 14.00 Обрядово-розважальна програма «Забави на Андрія»
14.00 — 15.30 Презентація експозиції Максима Меценка «Дукачі, хрести, ікони — матеріальна та духовна спадщина середньої течії Подінців’я»

Підсумки конференції та неформальне спілкування

15.30 Виїзд учасників

 

Слідкуйте за новинами заходу на сторінці в соцмережі Facebook

Графік рейсового автобусу Лиман — Крива Лука — Лиман

10.00 — Лиман — Крива Лука

15.40 — Крива Лука — Лиман