Лиманщина гостинно зустріла гостей з «Гідної країни для гідних людей»

127

Наметове містечко у Лиманському районі приймало гостей у рамках реалізації проекту «Гідна країна для гідних людей». Про це повідомила прес-служба ДонОДА.

Наметове містечко у селищі Щурове, на б/в «Сонячний», зорганізувало  Управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради, а Лиманщина гостинно зустріла гостей.

Свої заходи провів ГО «Клуб Рибалок України — UaFishingClub»:  змагання з риболовлі, майстер- класи з туризму та таборування, практичні заняття з облаштування побуту в диких умовах, молодь спробувала свої сили у кухарській справі, пройшла навчання з користування й догляду за туристичним спорядженням.

Були проведені обласні змагання зі стритболу, де всі учасники змагань отримали рейтингові бали системи GO STREETBALL в залежності від результатів. Змагання проходили за офіційними правилами FIBBA 3х3. Свіже повітря і хвойний ліс, створили незабутню атмосферу учасникам змагань.

Також проходили  учбово-тренувальні збори збірної Краматорську з боксу, де спортсмени займалися не тільки фізичною підготовкою, а й вивчали навички туризму, спортивне орієнтування, розведення багаття, облаштування намету і багато іншого.

Свої заходи провів й клуб «Йога центр Краматорськ», де усіх чекали йога на світанку, медитація і звукотерапія, вегетаріанське харчування і багато іншого.

Читайте також: Лиманський виконком встановлює власників безхазяйного житла.

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш канал в Telegram.