Лиманщина вітає переможців

256

З 23 по 27 вересня 2020 року в м. Київ відбувся чемпіонат України з гирьового спорту. Вихованець ДЮСШ м. Лиман Рибін Олександр (тренер-викладач Самойлов В.Я.) за підсумками змагань серед юнаків виборов 1 місце — поштовх (довгий цикл, 24кг — 55 підйомів), 2 місце — у змаганні поштовх-естафеті (24 кг) — короткий цикл та у довгий цикл.

Серед юніорів став чемпіоном у вправі – поштовх (32 кг довгим циклом – 52 підйоми), виконав норматив Майстра Спорту України.

В командному заліку в естафеті серед юніорів став бронзовим призером (короткий цикл, довгий цикл) . У змаганнях серед дорослих виборов 2 місце у вправі поштовх довгий цикл.

З 30 вересня по 03 жовтня 2020 року в місті Нествед (Данія) відбувся чемпіонат Європи з гирьового спорту серед юніорів, де Олександр Рибін у вправі поштовх довгим циклом (32 кг – 56 підйомів) став чемпіоном, в естафеті (короткий цикл та довгий цикл) також виборов 1 місце. Щиро вітаємо Олександра з перемогою і бажаємо й надалі прославляти рідну Лиманщину.

Підготував спортсмена тренер-викладач ДЮСШ м. Лиман з гирьового спорту Самойлов В.Я.

Висловлюємо подяку за підтримку в підготовці до чемпіонату України та Європи начальнику відділу національно-патріотичного виховання, молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Лиманської міської ради Рокочому О.О. та Лиманському міському голові Цимідану П.Ф.