Лиманщина вшанувала своїх Героїв з нагоди Дня захисника України

136

13 жовтня 2020 року об 11.00 до Дня захисника України у сесійній залі міської ради відбулися урочистості з привітанням військовослужбовців ЗСУ. Про це повідомила прес-служба Лиманської міськради.

Секретар міської ради Тетяна Каракуц привітала зі святом присутніх та вручила Почесні грамоти міської ради військовослужбовцям ЗСУ, членам громадської організації «Спілка воїнів АТО та ООС Лиманщини».

На заході були присутні керівництво міської ради, представники відділів виконавчого комітету міської ради, військовослужбовці ЗСУ.

Впродовж 12-14 жовтня 2020 року з метою вшанування пам’яті загиблих в зоні АТО військовослужбовців ЗСУ відбулися покладання квітів на місцях їх поховань, біля меморіальних дошок та пам’ятних знаків, а саме:

— до меморіальних дошок (ЗОШ №4, ЗОШ №3, ЗОШ с. Шандриголове, Коровоярський НВК) загиблим у зоні АТО військовослужбовцям ЗСУ — Бражнику В.А., Запарі Г.В., Карпо С.Е. та активісту Салу В.В.

— на цвинтарі у мікрорайоні «Північний» — до пам’ятника загиблим у зоні АТО військовослужбовцям ЗСУ Запарі Г.В. та Красногрудю Д.А.;

— на цвинтарі с. Торське — до пам’ятника загиблому у зоні АТО військовослужбовцю ЗСУ Бражнику В.А.;

— на цвинтарі с. Лозове — до пам’ятника загиблому у зоні АТО військовослужбовцю ЗСУ Пронькову Р.Р.;

— на перехресті автошляхів смт Ямпіль — с.Озерне — с. Закітне до пам’ятного знаку загиблим українським воїнам-визволителям населених пунктів Лиманщини;

— на перехресті автошляхів смт Ямпіль — с.Озерне — с. Закітне до пам’ятного знаку Володимиру Кравчуку загиблому українському воїну-визволителю населених пунктів Лиманщини;

— в с. Закітне до пам’ятного знаку загиблим українським воїнам-визволителям населених пунктів Лиманщини;

— на автошляху Лиман — Слов’янськ до пам’ятного знаку Юрію Власенку, українському воїну загиблому при визволенні Лиманщини.

Читайте також: В Лимані тренерами ГО «Асоціація футболу Донецької області» проведені відкриті уроки серед учнів шкіл.

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш канал в Telegram.