Лиманщина віддала шану загиблим захисникам України в День пам’яті

71

29 серпня 2020 року до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави на перехресті автошляхів смт Ямпіль — с.Озерне — с. Крива Лука відбулися урочистості: хвилина мовчання та покладання квітів до пам’ятного знаку загиблим українським воїнам — визволителям населених пунктів Лиманщини. Про це повідомила прес-служба Лиманської міської ради.

В заході брали участь родини загиблих лиманців-учасників АТО, учасники АТО/ООС, керівництво міста, жителі громади.

Рівно о 10.00 усі присутні на заході та вся Лиманська громада приєдналися до Всеукраїнської хвилини мовчання за загиблими Героями.

Впродовж дня з метою вшанування пам’яті загиблих в зоні АТО/ООС військовослужбовців ЗСУ відбулися покладання квітів та вінків на місцях їх поховань, біля меморіальних дошок та пам’ятних знаків.

Квіти принесли в знак пам’яті, вдячності та пошани:

— до меморіальних дошок (ЗОШ № 4, ЗОШ № 3, ЗОШ с. Шандриголове, Коровоярський НВК) загиблим у зоні АТО військовослужбовцям ЗСУ — Бражнику В.А., Запарі Г.В., Карпо С.Е. та активісту Салу В.В.

— на цвинтар у мікрорайоні «Північний» — до пам’ятника загиблим у зоні АТО військовослужбовцям ЗСУ Запарі Г.В. та Красногрудю Д.А.;

— на цвинтар с. Торське — до пам’ятника загиблому у зоні АТО військовослужбовцю ЗСУ Бражнику В.А.;

— на цвинтар с. Лозове — до пам’ятника загиблому у зоні АТО військовослужбовцю ЗСУ Пронькову Р.Р.;

— на перехрестя автошляхів смт Ямпіль — с.Озерне — с. Закітне до пам’ятного знаку загиблим українським воїнам-визволителям населених пунктів Лиманщини;

— на перехрестя автошляхів смт Ямпіль — с.Озерне — с. Закітне до пам’ятного знаку Володимиру Кравчуку загиблому українському воїну-визволителю населених пунктів Лиманщини;

— в с. Закітне до пам’ятного знаку загиблим українським воїнам-визволителям населених пунктів Лиманщини

— на автошлях «Лиман-Слов’янськ» до пам’ятного знаку загиблому Юрію Власенку українському воїну загиблому при визволенні Лиманщини.

Пам’ятаємо ваш мужній подвиг, Герої, і низько вклоняємося в знак пошани та вдячності!

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш канал в Telegram.