Лиманська «Багіра» на олімпійському шляху

65

З 3 по 05 березня 2020 року у місті Гребінка (Полтавської області) відбулися змагання фінального етапу Чемпіонату України з футзалу серед команд дівчат 2003-2004 років народження у Вищій Лізі спортивного сезону 2019-2020 років.

Вісім команд за підсумками відбіркових змагань потрапили до фіналу. Серед претендентів на медалі була й команда з Донеччини – «Багіра» -ДЮСШ м. Лиман (головний тренер Олександр Резніков).

Згідно регламенту на першому етапі команди було розподілено на дві групи по чотири збірні в кожній. «Багіра» -ДЮСШ м. Лиман у матчі за п’яту сходинку з рахунком 5:0 перемогла представників з Івано-Франківської області – команду ДЮСШ міста Городенка: голи на рахунку Валерії Тюхтій- двічі, Ангеліни Голик, Альони Коваленко, Софії Скицької.

Остаточний підсумок змагань такий:

1 місце – ДЮСШ – «Надія» (м. Гребінка);

2 – «Ладомир» (м. Володимир-Волинський);

3 – «Гощаночка» (Рівненська область);

4 – «Спартак» -Оріон (м. Миколаїв);

5 – «Багіра» -ДЮСШ (м. Лиман);

6 – ДЮСШ м. Городенка (Івано-Франківська область);

7 – «Харків»-сіті (м. Харків);

8 – «Сугатинка» (Вінницька область).

Переможців, призерів та домінантів у номінаціях нагороджували – голова Комітету жіночого футзалу Асоціації футзалу України Володимир Леонідович Жила та головний тренер національних збірних України – жіночої та дівочої – Олег Шайтанов. У «пантерочок» відзначено Валерію Тюхтій, яку нагороджено грамотою і цінним призом.

Нагадаємо, що до Програми юнацьких олімпійських ігор включено жіночий футзал – WV-17, відбіркові змагання з яких пройдуть у 2021 році, а у 2022 році – фінальний етап Олімпіади. А, відповідно, у спортивному сезоні 2020-2021 років у чемпіонаті України з футзалу серед команд дівчат старшої вікової категорії 2004-2005 років народження буде проводитись перегляд і відбір кандидаток до національної збірної команди України WV-17. Крім того вже у поточному спортивному сезоні відбудуться фінальні змагання чемпіонату України серед команд дівчат 2005-2006 років народження у Вищій та Першій лігах, ігри яких відбудуться у місті Славутич Київської області з 17 по 19 березня 2020 року.

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш канал в Telegram.