Лиманська «Багіра» привезла додому «бронзу» з футбольного турніру «Перемога»

75

В Харкові 1 серпня відбувся традиційний – п’ятий турнір з футзалу серед жіночих команд «Перемога», в якому взяли участь вісім команд-представників міста Харків, Харківської області, Донецької, Дніпропетровської та Луганської областей.

На першому етапі команди в групах за коловою системою в одне коло розіграли місця, де визначилися півфіналісти змагань, які продовжили боротьбу за почесний трофей, серед яких — «Багіра»-ДЮСШ (м. Лиман, Донецька обл.).

У фіналі:

1 місце «Луганочка» (Луганська обл.);

2 місце «Тесла-2» (м. Харків);

3 місце «Багіра»-ДЮСШ (м. Лиман, Донецька обл.).

Підсумок виступу збірної команди «Багіра»-ДЮСШ (м. Лиман, Донецька обл.): з «Пенуел» ( Дніпропетровська обл.)- 3:1; «Ставчаночка» — 5:0; двічі перемогли «Атлет» (Харківська обл.) – 2:1 у групі та 2:1 у матчі за третє місце.

Суддівською колегією було визначено кращих гравців турніру у номінаціях «воротар», «нападаючий», «захисник». Представницю команди «Багіра»-ДЮСШ (м. Лиман, Донецька обл.) Олену Барсову визнано кращим гравцем у номінації «захисник». Її нагороджено дипломом та цінним подарунком від організаторів змагань.

Вітаємо наших чарівних спортсменок та їх тренера!

Читайте також: Управління Держенергонагляду у Донецькій області дослідило готовність Лиманської ОТГ до отаплювального сезону.

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш канал в Telegram.