Лиманська «Багіра» вп’яте поспіль стала володарем Кубку Донецької області з футзалу

74

26-27 вересня 2020 року у місті Краматорськ на майданчиках зі штучним покриттям відбулися змагання фінального етапу розіграшу Кубка Донецької області з футзалу серед жіночих команд спортивного сезону 2020 року. В них взяло участь чотири команди, які за коловою системою в одне коло розіграли головний приз – Кубок Донецької області: «Ютім»  м. Краматорсь, Мар’їнська ДЮСШ, Черкаська ОТГ та «Багіра» — ДЮСШ м. Лиман.

За підсумками змагань вп’яте поспіль володарем Кубку Донецької області стала команда «Багіра» ДЮСШ з Лиману (тренер Олександр Резніков). Володарем срібних медалей стала команда Черкаської ОТГ, а бронзові нагороди завоювали спортсмени з команди «Ютім» м. Краматорськ – тренери, відповідно, Олександр Березнєв, Леонід Гусяков та Роман Папірин.

На шляху до перемоги команда «Багіра»-ДЮСШ перемога «Ютім» (Краматорськ) -9:0; Мар’їнську ДЮСШ – 5:0 та Черкаську ОТГ -2:1.

Переможців та призерів нагороджував віце-президент асоціації футзалу Донецької області Данило Дичко.

Змагання відбулися за підтримки управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації.

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш канал в Telegram.