Лиманська «Багіра» з прицілом на майбутнє не припиняє тренування

85

Все більшої популярності набирає жіночий (дівочий) футзал як у світі, так і у нас в Україні. Проведено чемпіонат Європи з футзалу серед жіночих команд, де жіноча збірна України стала четвертою в Європі слідом за командою Іспанії, Португалії, Росії. На рівні турнірів проводяться світові змагання, а також протягом десяти років відбуваються змагання ліги чемпіонів, в яких беруть участь клубні команди з України.

І, нарешті, враховуючі все більшу популярність і розвиток жіночого футболу у країнах світу з 2022 року до «Програми юнацьких олімпійських ігор» включено жіночий футзал, в якому візьмуть участь дівчата 2004-2005 років народження. І вже цього року розпочнеться комплектування національних збірних команд та відбіркові змагання до фінальної частини юнацьких олімпійських ігор. У цьому напрямку і розпочалася практична робота по відбору кандидаток до національної збірної України.

До цього процесу включився і колектив збірної команди Донецької області ЖФК «Багіра» міста Лиман. Керівництвом клубу було розроблено план підготовки команди до обласних і всеукраїнських змагань, проведення навчально-тренувальних зборів. І в цьому колектив команди може розраховувати на підтримку керівництва області та Лиманської громади.

В збірній команді є кандидатки на перегляд, а можливо й запрошення та включення до складу національної збірної України, і тут також велику роль відіграє безпосереднє ставлення кожного гравця до тренувального процесу та змагань. Як мінімум таких кандидаток вісім з міста Лиман, Маріуполь, Добропілля, Мар’їнка, Краматорськ.

На даний час колектив команди у зв’язку з карантином через коронавірус проводить тренування в індивідуальному режимі: тренерський штаб дає завдання, а дівчата займаються самопідготовкою, теоретичними заняттями. Саме така ситуація виявить характер кожної дівчини, ставлення до прекрасної улюбленої гри футзал та футбол.

Бажаємо нашим чарівним дівчатам високих спортивних досягнень та перемог!

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш канал в Telegram.