Лиманська громада запрошує всіх містян на презентацію особистого бренду

99

Лиманщина відкриває нову сторінку розвитку в рамках запуску власного бренду: «Лиманщина — гостинна та відкрита». Про це повідомляє прес-служба міськвиконкому.

В цьому році Лиманська ОТГ стала одним з учасників соціального проекту брендування територій Brandville («Брендвіль»), який втілюють ГО «Конгрес Активістів Культури» та студія дизайну Logogo.

Сьогодні кожна територія, село, місто, що прагнуть розвиватись — мають використовувати потенціал маркетингу у своїй діяльності. Для того, щоб зростати, відкривати себе новим зовнішнім аудиторіям та покращувати сприйняття внутрішніх аудиторій — громадам необхідно мати своє, унікальне, обличчя і характер, за якими легше буде себе ідентифікувати для самих себе та презентувати новим знайомим.

Саме ці задачі допомагає реалізувати бренд території.

У травні сталось перше знайомство Лиманщини з розробниками, під час якого були і презентації, і воркшопи, і неформальні розмови, і екскурсії місцями громади.

Тарас Доненко, дизайнер проекту Brandville:

«Розбив один зі своїх стереотипів. Збираючись на Донбас, в Лиманську ОТГ, очікував побачити промисловий район у степах. А тут краса на красі, турбаза за турбазою, там ліси, тут поля, а трохи збоку крейдові гори. Зліва блакитні озера, справа річки, а трохи збоку водосховище. І такі картинки три дні. Ну і приймаюча сторона підтвердила нам те, що ми спочатку побачили в результатах анкетування місцевих мешканців — гостинність і відкритість людей ну просто зашкалювала))».

Після експедиції в громаду була креативна робота команди, обговорення, консультації та голосування через інтернет в робочій групі, до якої могли приєднатись усі бажаючі.

І ось бренд визрів і готовий показати своє обличчя!

23 жовтня команда Brandville буде презентувати бренд Лиманщини у приміщенні міської ради м. Лиману. На презентації можна буде почути, як він створювався і чому вийшов саме таким, які цінності несе в собі. Можна буде побачити перші зразки сувенірної продукції з новим брендом та зразки нової системи навігації.

Всі небайдужі до розвитку Лиманської громади можуть прийти на презентацію та першими побачити новий бренд, з яким почнеться нова сторінка історії краю.

23 жовтня 14:00

Приміщення виконавчого комітету Лиманської міської ради, вулиця Незалежності, 46, ІІІ поверх (велика зала засідань).

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш канал в Telegram.