Лиманська ЦРБ уклала контракт з Національною Службою Здоров’я України на надання послуг по пологам

203

В КНП «Лиманська центральна районна лікарня» функціонує пологове відділення. З 01.04.2020р. укладено контракт з Національною Службою Здоровя України на надання послуг по пологам.

У відділенні лікарні працюють п’ять лікарів акушер–гінекологів. Три з них мають вищу категорію, два – першу.

Відділення оснащене необхідною медичною апаратурою. Зокрема палата інтенсивної терапії новонароджених має сучасний кювез, апарати штучної вентиляції легенів для підтримки життєвих функцій новонароджених.

Всі пологи ведуться згідно діючих протоколів. У пологах, при необхідності, використовуються сучасні методи знеболювання, зокрема епідуральна анестезія. У разі ускладнення перебігу пологів є всі умови провести ургентний кесарів розтин. За 2019 рік таких операцій було проведено – 40 (9,7%).

Для комфортного перебування роділль є два сімейні пологові зали, де процес пологів, за бажанням жінки, може протікати у присутності партнера. Партнерські пологи є пріоритетними для нас. Інші палати також оснащені індивідуальним сан. вузлом та кабінкою для душу.

Пологове відділення у 2014 році здобуло статус «Лікарня доброзичлива до дитини», який успішно підтверджений у 2018 році.

Лікарі пологового відділення цілодобово працюють для жителів громади та надають всю необхідну допомогу.

Ранее сообщалось, что в Украине начался третий этап выхода из карантина.

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш канал в Telegram.