Лиманські бізнесмени стали кращими на регіональному конкурсі «Підприємець року 2020»

237

За ініціативи Донецької обласної державної адміністрації, Донецької торгово-промислової палати, Регіонального фонду підтримки підприємництва по Донецькій області, в рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого та середнього підприємництва в Донецькій області на 2019-2020 роки, проведено дванадцятий регіональний конкурс «Підприємець року 2020». Про це повідомляє прес-служба Лиманської міської ради.

Основне завдання заходу — сприяння підприємницькій активності, реалізація регіональних ініціатив в області розвитку малого та середнього підприємництва, пошук і нагородження активних підприємців за вагомий внесок в економічне, соціальне життя суспільства, стимулювання самореалізації особистості, позитивних зрушень у галузі розвитку підприємництва і в економічному середовищі області.

Експертна рада оцінювала підприємницький дух, інноваційність, фінансові результати діяльності (динаміку зростання), галузевий вплив, корпоративну соціальну відповідальність 48 претендентів.

Учасників та переможців відзначили дипломами та почесними нагородами.

За підсумками засідання Експертної ради фіналістами конкурсу стали представники Лиманської громади.

У номінації «Кращий УКРАЇНСЬКИЙ ДОНЕЦЬКИЙ КУРКУЛЬ» перемогу отримала Радченко Ніна Миколаївна, фізична-особа підприємець, с.Олександрівка, Лиманська міська ОТГ.

Звання «Підприємець року в галузі торгівлі» отримала Кузьменко Олена Володимирівна, фізична особа-підприємець, м. Лиман, Лиманська міська ОТГ.

Как ранее сообщалось, правительство Украины повысило уровень минимальной заработной платы до 5000 грн.

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш канал в Telegram.