Лиманські поліцейські знайшли бабусю та її онуків, які заблукали у лісі

142

На пошуки двох дівчат 12 та 7 років і їх бабусі був задіяний увесь особовий склад Лиманського відділення поліції, також до пошуків долучились працівники Лиманського лісового господарства, повідомляє прес-служба поліції.

Вчора, близько 17:00, на спецлінію «102» звернулась 36-річна жителька Лиману. Жінка повідомила, що її дві доньки разом з 51-річною бабусею пішли до лісу та довгий час не повертаються. Зі слів мати, вона з дітьми приїхала в село Щурове на гостини до родичів. Будинок розташований у лісу, тож діти з бабусею вирішили піти за грибами, мобільний телефон ніхто з собою не взяв.

Поліцейські зрозумівши всю небезпеку, а саме погодні умови, відсутність мобільного зв’язку та світильних приладів, спрацювали оперативно і чітко. Злагоджена робота дала свій позитивний результат. Вже близько 19.00 горе-грибники були знайдені.

Як розповіла бабуся, після довгої прогулянки, зрозуміла, що вони заблукали, та почали шукати вихід з лісу. Знайшли заблукалих, на щастя, цілими і неушкодженими.

Інспектори ювенальної превенції провели з матір’ю профілактичну бесіду щодо недопущення в подальшому подібних випадків.

Поліція звертається до всіх громадян: якщо у вас пропав родич або близька людина, то, в першу чергу, повідомте про це за номером «102», а вже потім починайте самостійні пошуки. У цьому випадку дорогоцінний час не буде втрачено, і шанси розшукати ваших близьких значно зростуть.

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш канал в Telegram.