Лиманські правоохоронці проводять бесіди з пасажирськими перевізниками

65

У рамках операції під умовною назвою «Перевізник», поліцейські Лиманського відділення поліції проводять превентивні заходи серед водіїв. На теперішній час в Службі єдиного замовника працює 20 водіїв та використовується 27 автобусів, повідомляє прес-служба поліції.

Сьогодні, 10 грудня, працівники групи реагування, провели бесіду в Лиманській Службі єдиного замовника. Захід було присвячено роз’ясненням правил перевозок, швидкісних режимів та строгому дотриманню правил дорожнього руху.

Також, начальник сектору реагування Лиманського відділення поліції Володимир Гладкоскок, ознайомив водійський склад з ситуацією на автошляхах області, довів кількість ДТП, скоєних за участю та з вини водіїв автобусів та ще раз нагадав про неухильне виконання ПДР України на маршруті руху та Законів України, які регламентують повсякденну діяльність пасажироперевізників.

Наостанок правоохоронці порадили лиманським перевізникам приділяти особливу увагу тактовній поведінці з пасажирами та дотримуватись схем та інтервалів руху, встановлених відповідними договорами.

Раніше повідомлялося, що правоохоронці Лиману звернулися до жителів громади з закликом щодо використання піротехніки на свята.

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш канал в Telegram.