Лиманські рятувальники провели навчальну евакуацію у школі

48

З метою відпрацювання порядку дій у разі виникнення пожежі як працівниками навчального закладу, так і учнями 18 вересня в Лиманській загальноосвітній школі № 2 було проведено навчальну евакуацію.

Після ввімкнення звукового оповіщення, яке сповістило працівників й учнів школи про виникнення пожежі, школярі, у супроводі вчителів, розпочали організовано пересувалися до виходів, а далі – до спеціально визначеного місця, шкільного майданчика, на якому шикувалися по класах.

Педагоги терміново провели перекличку за класними журналами й повідомили директора навчального закладу про кількість евакуйованих дітей. Навчальна евакуація проводилася у супроводі інспектора Лиманського районного відділу Головного управління, який наприкінці заходу підбив підсумки та ще раз нагадав важливі правила безпеки.

Фахівці Служби порятунку наголошують, що заходи з відпрацювання планів евакуації у навчальних закладах є дієвим засобом підготовки як дітей, так і педагогічних працівників до дій у разі виникнення будь-якої можливої надзвичайної ситуації в закладах освіти. Адже у разі її виникнення дітей охоплює страх та паніка, а якщо дитина знатиме, як правильно діяти, це допоможе їй врятуватися.

Читайте також: Закінчено роботи з очистки водних резервуарів та хлорування в Лиманській громаді.

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш канал в Telegram.