Лиманський міський центр зайнятості проінформував про свої послуги на період карантину

126

Кар’єрні радники Лиманського міського центру зайнятості незважаючи на введення карантину та встановлення обмежувальних заходів з метою захисту здоров’я громадян, продовжують надавати послуги шукачам роботи Лиманської ОТГ дистанційно.

З кожним безробітним, що перебуває на обліку, кар’єрний радник спілкується особисто засобом телефонного зв’язку не тільки нагадуючи про те що у період карантину відвідувати центр зайнятості не потрібно, але й продовжуючи пошук роботу через інтернет та інші дистанційні джерела.

З особами, які втратили роботу та бажають стати на облік до служби зайнятості, фахівці також спілкуються засобами телефонного та електронного зв’язку. Прийом документів необхідних для взяття на облік ведеться через скриньки для прийому кореспонденції, що розміщені у кожному центрі зайнятості або електронною поштою.

Телефони гарячої лінії Лиманського МЦЗ для шукачів роботи: (06261)2-70-89 (050)8243487.

Телефони гарячої лінії Лиманського МЦЗ для роботодавців: (06261) 2-69-76
Електронна пошта для роботи з населенням: [email protected] ;
Електронна пошта для роботи з роботодавцями: [email protected]

Skype адреса: liman.cz

Крім того, на період карантину, УСЗН Лиману продовжить строк виплати раніше призначених допомог без подання необхідних документів до органів соціального захисту. Про це повідомили у прес-службі міськвиконкому.

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш канал в Telegram.