Лиманський ЦНАП проінформував про особливості прийому громадян під час карантину

443

У зв’язку з існуванням загрози поширення коронавірусу COVID-19, грипу та ГРВІ, похід в державний орган для отримання послуги – це зайвий ризик. До закінчення карантину ЦНАП просить, по можливості, уникнути особистого відвідування Центру надання адміністративних послуг без нагальної потреби. Про це повідомляє прес-служба міськвиконкому.

Більшість адміністративних послуг може отримуватись засобами поштового зв’язку, з переліком яких можна ознайомитись на веб-сайті Лиманської міської ради в розділі «Адміністративні послуги», або за телефоном — 06261-4-14-40.

Прийом документів з оформлення паспортних документів громадянина України та послуг, що не можуть бути надані поштовим зв’язком тимчасово припиняються.

За винятком послуг Управління соціального захисту населення (здійснюється у штатному режимі) видача готових результатів вже оформлених послуг буде видаватись у звичному режимі.

На час дії карантину припиняється прийом заявок на виїзд адміністратора на місце перебування суб’єкта звернення. Також повідомляється про скорочення прийому громадян по середам — прийом до 15-00.

ЦНАП просить з порозумінням поставитись до тимчасових заходів.

Раніше «Лиманська Сторона» інформувала, що на час дії карантинних заходів боржників не будуть відключати від газо- та енергопостачання.

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш канал в Telegram.