Лиманський виконком купує квартири для внутрішньо переміщених осіб

85

Виконавчий комітет Лиманської міської ради Донецької області згідно постанови Кабінету Міністрів України від 04.10.2017 №769 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України», оголошує конкурс на придбання житла (квартир) для тимчасового проживання внутрішньо переміщеним особам, на 2019 рік:

 • Лот № 1 закупівля однієї двокімнатної квартири
 • Лот № 2 закупівля однієї трикімнатної квартири

Учасники, які бажають запропонувати житло для продажу на конкурсі, повинні надати особисто або поштою до Лиманської міської ради за адресою: 84400, Донецька область, м. Лиман, вул. Незалежності, № 46, наступні документи:

 1. Заява про участь у конкурсі із зазначенням:

— прізвища та ініціали фізичної особи, її місце проживання, номера телефону, телефаксу;

— пропозиція щодо квартири (будинку) перелік із визначенням характеристики квартири, ціни, адреси.

 1. Копія паспорта фізичної особи та реєстраційного номера облікової карти платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків і мають відмітку в паспорті);
 2. Інформація з Державного реєстру прав із відомостями про зареєстровані речові права на нерухоме майно та їх обтяження.
 3. Нотаріально засвідчені копії правовстановлюючих документів, на підставі яких проводиться державна реєстрація права власності на нерухоме майно.
 4. Копія технічного паспорта.
 5. Документ що підтверджує повноваження представника Учасника конкурсу щодо підпису документів конкурсної пропозиції, повноваження від власника на відчуження майна від його імені;
 6. Оригінал або нотаріально завірена копія довідки з обслуговуючого банку (банків) [реквізити, яких зазначені у відомостях про учасника конкурсу] про стан відкритих розрахункових рахунків та про відсутність (наявність) простроченої заборгованості за кредитами;
 7. Документ, що посвідчує відсутність на час подання конкурсних пропозицій осіб, які зареєстровані в квартирі, що подається на конкурс;
 8. Довідка балансоутримувача будинку та/або експлуатуючої організації про відсутність заборгованості за житлово-комунальні послуги.
 9. У разі, якщо на час продажу в квартири (будинку) є зареєстровані малолітні діти, надається рішення опікунської ради про дозвіл на продаж квартири, право власності в якій належить малолітній (неповнолітній) дитині;
 10. Звіт про незалежну оцінку майна та висновок рецензента;

Конкурсна пропозиція  подається у запечатаному вигляді, на конверті крім позначки «Конкурсна пропозиція» повинно бути зазначено:

— напис «не відкривати до «09.12.2019 року 10-00 год.»,

— повне найменування Учасника;

— назва предмета закупівлі відповідно до оголошення про проведення конкурсу, наприклад: лот № 1, лот №2.

— конверт засвідчується підписом.

Витрати пов’язані з оформленням договору купівлі-продажу покладаються на учасника конкурсу, якого буде визнано переможцем.

Документи приймаються з дня опублікування даного оголошення до 06.12.2019 року, у запечатаному вигляді.

Конкурс відбудеться 09.12.2019 року о 10-00 годині в будівлі Лиманської міської ради на 1 поверсі.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном 4-14-38, 4-13-68 або за адресою: Донецька область, м. Лиман, вул. Незалежності, 46, кабінет 302.

Раніше наше видання повідомляло, що Лиманська ОТГ придбала і виділила декілька квартир дитям-сиротам.

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш канал в Telegram.