Лиманський виконком нагадав про штрафи за спалювання сухої рослинності та сміття

158

Виконавчий комітет Лиманської міської ради вкотре нагадав про заборону спалювання сухої трави, стерні, залишків рослинності, сміття та побутових відходів. Про це повідомляє прес-служба міськвиконкому.

Відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Правил благоустрою території Лиманської ОТГ, за спалювання відходів, в тому числі побутового сміття, передбачена відповідальність у вигляді накладення штрафу від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-1360 грн.) і на посадових осіб, громадян-осіб підприємницької діяльності — від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700 грн.).

Також міськвиконком нагадав про небезпеку для здоров’я людей, яку завдає вдихання диму від спалюваного листя та рослинності, і особливо – відходів. Адже навесні та влітку листя дерев не тільки очищає повітря та збагачує його киснем, а й накопичує з повітря пил та інші шкідливі речовини, які під час випалювання осідають в легенях.

Крім того, спалювання рослинності не тільки завдає шкоди довкіллю та здоров’ю людей, а й може перерости у неконтрольовані пожежі.

Виконавчий комітет Лиманської міської ради звернувся до громадян з проханням дотримуватись законодавства, правил пожежної безпеки в умовах природного довкілля, не спалювати суху траву, стерню, залишки рослинності та побутові відходи, не провокувати таким чином виникнення пожеж, котрі можуть завдати чимало шкоди людям та довкіллю.

Читайте також: Лиманські рятувальники провели навчальну евакуацію у школі.

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш канал в Telegram.