Лиманський жіночий клуб провів цікавий майстер-клас з виготовлення новорічних прикрас

83

Напередодні святкування новорічних свят відбулося чергове засідання клубу для жінок «Шлях до успіху». Цього разу фахівчиня Лиманського центру зайнятості завітала до Дробишевської бібліотеки Лиманської ОТГ.

Метою заходу, окрім розвитку творчих здібностей, було наближення учасниць клубу до ідеї саморозвитку та підвищення мотивації в питанні започаткування власної справи.

«Хенд-мейд, якщо розуміти цей термін буквально – це речі створені власноруч, – такими словами розпочала зустріч у жіночому клубі фахівець центру зайнятості Галина Юркова. – Це мистецтво створювати те, що несе в собі позитивну енергетику та чудовий настрій, адже хенд-мейдом займаються тільки ті люди, які дійсно люблять свою справу, створюють абсолютно унікальні речі в одному екземплярі».

Запрошена на захід майстриня з хенд-мейду Ганна Панасенко провела творчий майстер-клас, під час якого жінки власноруч виробляли ялинкові прикраси у вигляді мишенят з фоамірану, як символ і оберіг наступаючого Нового 2020 року.

Ранее «Лиманская Сторона» сообщала, как полицейские Лимана поздравили с Днем Святого Николая детей в Центре социальной реабилитации.

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш канал в Telegram.