Лиманці показали себе гідними учасниками спортивних змагань

58

З 21 по 22 лютого 2020 року у місті Слов’янську відбувалися обласні пошукові змагання «Хто ти, майбутній олімпієць?» з волейболу серед команд дівчат 2004 року народження та молодшого віку, присвячені 70-річчю утворення ФСТ «Колос».

У заході брали участь команди Олександрівського, Бахмутського, Костянтинівського, Слов’янського районів, Іллінівська ОТГ та СК «Колос» — Лиман ДЮСШ.

А на спортивному майданчику ЗОШ №3 відбулися змагання першості Лиманської ОТГ з футзалу серед команд дівчат, в яких взяло участь чотири команди: 1. «Багіра»-2-ДЮСШ м. Лиман; «Багіра»-ДЮСШ; 3. Ставчанський НВК; ДЮСШ м. Лиман (молодші дівчата). У такій послідовності команди й розташувались у підсумковій таблиці змагань, які пройшли за коловою системою в одне коло.

Акцент було зроблено в основному на віковій категорії 2004-2006 років народження дівчат, адже до програми юнацьких олімпійських ігор молоді з 2022 року жіночий фут зал включено у змагання.

Тренерським штабом Донецької області розглядались потенційні кандидатки до збірної, яка у спортивному сезоні 2020-2021 років візьме участь у Всеукраїнських змаганнях, що стартують з жовтня 2020 року, а саме – чемпіонат України серед жіночих команд Першої ліги, за підсумками яких буде сформовано збірну юнацьку (дівочу) команду України на відбірковий етап змагань.

Переможців же змагань першості Лиманської ОТГ нагороджено дипломом, а гравців медалями та цінними подарунками, призерів – дипломами і медалями організаторів змагань. Турнір пройшов за підтримки керівництва Лиманської ОТГ та Управління освіти, молоді та спорту.

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш канал в Telegram.