Міністерство розвитку громад та територій оприлюднило Атлас нового адміністративно-територіального устрою України

77

Атлас адміністративно — територіального устрою України розробили Міністерство розвитку громад та територій України, Товариство дослідників України за підтримки проєкту «Підтримка належного врядування в місцевих громадах як складової реформи децентралізації» Координатора проєкту ОБСЄ в Україні. Про це повідомляє прес-служба ДонОДА.

Реформа місцевого самоврядування триває в Україні з 2014 року та демонструє вагомі здобутки. В основу реформи покладені положення Європейської хартії місцевого самоврядування та найкращі світові стандарти суспільних відносин у цій сфері.

Завдяки прийняттю розпорядження Кабінетом Міністрів України «Про затвердження перспективного плану формування територій громад Донецької області» від 06 травня 2020 року № 540-р та постанови Верховної Ради України від 17 липня 2020 року № 807-IХ «Про утворення та ліквідацію районів», Україна фактично отримала новий адміністративно-територіальний устрій.

Згідно з новим адміністративно-територіальним устроєм, Донецька область включає 8 районів, 3 з яких знаходяться на тимчасово непідконтрольній українській владі частині регіону та 66 об’єднаних територіальних громад (20 з яких розташовані на тимчасово непідконтрольній українській владі території) межі області при цьому залишилися без змін.

Ознайомитись з Атласом адміністративно — територіального устрою України можна за посиланням: https://bit.ly/30d9TjM.

Читайте також: Лиманська «Багіра» вп’яте поспіль стала володарем Кубку Донецької області з футзалу.

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш канал в Telegram.