Міський голова Петро Цимідан привітав працівників освіти Лиманщини зі святом

57

ШАНОВНІ ВЧИТЕЛІ, ПРАЦІВНИКИ ТА ВЕТЕРАНИ ОСВІТЯНСЬКОЇ СПРАВИ ЛИМАНЩИНИ! ПРИЙМІТЬ ЩИРІ ВІТАННЯ З НАГОДИ ДНЯ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!

Сьогодні свято тих, хто завоював в нашому суспільстві заслужену повагу і вдячність, відкрив кожному з нас дорогу у велике життя, став провідником у майбутнє, кому ми зобов’язані своїми життєвими вдачами і перемогами.

Професора, наставники, вчителі, вихователі –  це не лише одні з найшанованіших та найпрестижніших професій – це покликання в житті!

Саме на ваших плечах лежить відповідальність за майбутнє країни — за виховання молодого покоління. То ж завжди  пам’ятайте, що ви, є прикладом: вам вірять, у вас навчаються, до вас прислухаються.

Учні відчувають вашу підтримку, і маючи мудрих наставників поруч, світло знань не згасає, а дитячі души сповнюються вдячністю.

Велике щастя мати мудрого наставника, який навчає бути Людиною, передає свої знання та вміння. Для вчителя ж, найбільше щастя бачити розвиток особистості кожного свого вихованця.

Шановні працівники освіти, громада дякує Вам за внесок у розвиток освітянської справи Лиманщини.

Дозвольте висловити Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

Бажаємо Вам,невичерпної енергії, міцного здоров’я, сімейного благополуччя, добробуту та терпіння!

Нехай натхнення ніколи не залишає вас, а допитливі, розумні та талановиті учні щоденно радують своїми успіхами!

З повагою, Лиманський міський голова Петро Цимідан 

Читайте також: УСЗН Лиману надає компенсації замість путівок на санаторно-курортне лікування чорнобільцям.

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш канал в Telegram.