Міський голова привітав лиманців у 76-ту річницю з Дня визволення України від фашистських загарбників

224

Шановні жителі Лиманщини!

28 жовтня вся Україна відзначає 76-ту річницю з Дня визволення України від фашистських загарбників, вшановує героїчний подвиг і жертовність Українського народу у Другій світовій війні.

В цей день ми висловлюємо слова глибокої вдячності і пошани всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам. Низько вклоняємося всім тим, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.

Скільки б не минуло років, скільки б не змінилось поколінь українців — пам’ять про ті страшні роки війни та розрухи, неймовірних людських втрат, болі та горя назавжди залишиться у наших серцях!

Шановні ветерани! У цей нелегкий для країни час, ваш подвиг є чудовим прикладом патріотизму та мужності, непохитної волі, відданості та любові до рідної землі, який додає нам сил й наснаги у нинішній боротьбі.

Низький уклін та щира вдячність усім, хто віддав своє життя у боротьбі за існування українського народу. Світла пам’ять нашим ветеранам, які на власних плечах підіймали країну з руїн, відбудовували мирне життя в містах та селах.

Шановні ветерани, дозвольте від усього серця побажати вам міцного здоров’я та довголіття, миру та добробуту, наснаги й оптимізму, любові та уваги рідних!
Хай кожен ваш день буде сонячним та щасливим!

Міський голова Петро Цимідан

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш канал в Telegram.