Міський голова привітав лиманців зі святом Перемоги

61

ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ ВІЙНИ! ТРУДІВНИКИ ТИЛУ, РІДНІ ТА БЛИЗЬКІ ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ! ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ!

Від імені міської ради, її виконавчого комітету та від себе особисто я маю за честь щиросердно вітати Вас з Днем пам’яті та примирення і 75-ою річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

В серці кожного українця назавжди поєднались весна та Перемога: світлі, сповнені теплом травневі дні стали символом національної гідності, даниною глибокої шани мужності українців.

Ми вшановуємо подвиг українського народу та його видатний внесок в перемогу антигітлерівської коаліції в Другій світовій війні, висловлюємо повагу всім борцям проти нацизму.

У ці травневі дні ми згадуємо всіх тих, хто не повернувся живим з війни 1939-1945 років.

Ми низько вклоняємося Вашому подвигу. Низький уклін тим, хто воював на фронтах війни і працював у тилу, хто підіймав з руїн і відроджував наш рідний край, на чию долю випали випробування чужиною, хто терпів голод, хвороби та знущання у концтаборах.

Слава всім, хто, пройшовши крізь пекельний вогонь Другої світової, завоював для нас свободу, врятував світ від нацизму.

Подвиг ваш – безсмертний, спомин про вас – вічний, вдячність нащадків – безмежна. Шана Вам і вічна світла пам’ять!

ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ!

Велика подяка Вам за героїзм і мужність, стійкість і незламність, жертовну і самовіддану любов до Батьківщини!

Ви — покоління переможців! Ваше життя — достойний приклад самовідданої праці і подвигу,  безмежної любові до рідного краю!

Бажаю Вам мирного неба, здоров’я та довголіття! Нехай у ваших домівках завжди панують злагода та достаток, щастя і благополуччя.

Міський голова Петро Цимідан