Міжнародна організація пропонує лиманцям та ВПО гроші на започаткування або розширення бізнесу

76

Міжнародна організація з міграції (МОМ), Агентство ООН з питань міграції, за фінансування Бюро з питань народонаселення, біженців та міграції Державного департаменту США розпочинає набір підприємців у новий проект, що має на меті зміцнення економічного потенціалу внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та уразливих мешканців Донецької та Луганської областей, які зазнали наслідків конфлікту.

Завдяки грантам на мікропідприємництво ВПО та члени приймаючих громад зможуть розширити наявний бізнес або започаткувати новий, а також створити додаткові робочі місця.

Проект передбачає надання відібраним бенефіціарам гранту на максимальну суму до 2 800 доларів США (у гривнях по поточному курсу ООН) у вигляді обладнання (не менше 70% від суми гранту), витратних матеріалів (до 20% від суми гранту) або оплати послуг (до 30% від суми гранту) для розвитку чи започаткування власного бізнесу в Донецькій чи Луганській областях.

Запрошуються:

— Внутрішньо переміщені особи та місцеві мешканці, які вже мають, або планують започаткувати бізнес у Донецькій чи Луганській областях. Перевага надаватиметься бізнесам, які вже працюють на момент подання заявки;

— віком від 18 до 67 років;

— з реалістичною бізнес-ідеєю та обґрунтованою потребою в обладнанні, яке необхідне для розвитку або старту бізнесу.

Додатковими перевагами будуть:

— наявність офіційно зареєстрованого бізнесу, який здійснюється у Донецькій та/або Луганській областях (ФОП, ТОВ або інша юридична особа з часткою заявника у статутному капіталі не менше 60%);

— наявність окремого приміщення для здійснення бізнесу (офісу, цеху, магазину);

— наявність попереднього досвіду підприємництва;

— відповідна освіта (професійні курси, підтверджена наявність необхідних навичок);

— готовність заявника до офіційного найму додаткових працівників.

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі: подання заявки та участь у захисті бізнес-планів не гарантує, що Ви станете учасником проекту.

Усі учасники мають бути готові співпрацювати з проектом, у тому числі надавати інформацію в ході ознайомчого візиту НУО, під час моніторингу МОМ та НУО, зустрічатися з представниками НУО та МОМ за потреби.

Детальніше з умовами проекту можна ознайомитись за посиланням: http://iom.org.ua/ua/mom-nabyraye-uchasnykiv-novogo-proektu-z-pidtrymky-biznesu

Нагадаємо, раніше УСЗН Лиману повідомив про збільшення соціальних виплат окремим категоріям громадян.

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш канал в Telegram.