На Донеччині відкрилась «Резиденція Святого Миколая»

118

Вчора, 10 грудня, у Краматорську провели урочисте відкриття «Резиденції Святого Миколая». У заході взяли участь представники Донецької облдержадміністрації, Донбаської державної машинобудівної академії, діти закладів загальної середньої освіти міста, повідомляє прес-служба ДонОДА.

На території резиденції розмістили декілька локацій для фотографування, а також локації з майстер-класами. Більше 1000 дітей зі всієї області писали Миколаю листи, перераховуючи бажані подарунки. Після святкових заходів дітей запросили до роботи у майстер-класах з виготовлення сувенірів-подарунків. Зокрема малеча вчилася робити ялинкові прикраси, закладки для книжок, а також вивчали колядки.

«У цей день напередодні найвизначнішого зимового свята – Святого Миколая, відкривається і працює його резиденція. Цього річ Миколай обрав саме Краматорськ. Я вірю, що бажання, загадані у день Святого Миколая обов’язково здійсняться», — сказала начальник відділу національного виховання та європейської інтеграції департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Василенко.

Нагадаємо, «Резиденція Святого Миколая» працюватиме до 19 грудня включно за адресою: м. Краматорськ, вул. Академічна 72, Донбаська державна машинобудівна академія, ІІ корпус, 2-й поверх, вестибюль перед актовою залою.

Ранее стало известно, как будут работать банки на новогодние и рождественские праздники.

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш канал в Telegram.