На Лиманщині розпочато будівництво гуртожитку спортивного комплексу

350

На Лиманщині розпочато будівництво гуртожитку спортивного комплексу з велосипедного спорту. Про це повідомила прес-служба ДонОДА.

26 серпня робочу поїздку в місто Лиман здійснили заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін і начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик і ознайомилися з ходом поточних робіт.

Спортивний комплекс з велосипедного спорту потрібен для якісної організації навчально-тренувального процесу, проведення спортивних заходів, навчально-тренувальних зборів, організації оздоровчої програми та задоволення потреб спортсменів, вихованців школи, тренерсько-викладацького та суддівського складу.

Робочим проектом передбачено будівництво ВМХ траси (трек) з усіма необхідними комплексами (призначений для популяризації дисципліни «ВМХ racing», трек передбачає режими роботи для спортивних змагань, тренувань, навчань з дисципліни «ВМХ racing»),  будівництво триповерхової будівлі гуртожитку (призначений для проживання та обслуговування спортсменів, вихованців школи, тренерсько-викладацького та суддівського складу під час навчально-тренувального процесу, проведення спортивних заходів, навчально-тренувальних зборів, організації оздоровчої програми),  будівництво господарської будівлі з гаражем та приміщення ремонту та зберігання велосипедів,  будівництво модульної котельні потужністю 120 к/Вт тощо.

Гуртожиток включатиме в себе житлові кімнати з можливістю розміщення на 52 особи, тренажерну залу, медичний кабінет, інструкторську, кімнату прийому їжі, масажний кабінет з установкою обладнання підігріву повітря (сауна), конференцзал.

Реалізація цього проекту створить всі умови для залучення та заохочення дітей і підлітків до систематичних занять спортом, розвитку дисципліни «ВМХ racing», велосипедного спорту.

Подібного спортивного комплексу в Донецькій області не існує. Комплекс зможе забезпечувати потреби спортсменів не тільки жителів міста Лиман, а й області та дасть можливість проводити навчально-тренувальні збори, оздоровчу програму, обласні змагання та чемпіонати України з дисципліни «ВМХ racing», використовувати комплекс як тренувальну базу для національних команд.

У 2019 році за рахунок коштів обласного бюджету було завершено розробку проектно-кошторисної документації на будівництво спортивного комплексу з велосипедного спорту в місті Лиман Донецької області. Вартість проєкту за позитивним експертним висновком складає 60 351,531 тис. грн.

Роботи розпочато 20 липня 2020 року. Фінансування робіт здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету. На сьогодні здійснено підготовчі роботи, викопано котлован, завершено влаштування фундаменту під будівництво триповерхового гуртожитку. Розпочато кладку цеглою першого поверху гуртожитку.

Читайте также: Украинцам без газовых счетчиков с 1 января перекроют газ.

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш канал в Telegram.