На Лиманщині урочисто відсвяткували День Прапора та День Незалежності України

136

У парку ім. Л.Д. Кизима 23 серпня пройшли урочистості з нагоди Дня Державного Прапору України та 29-ї річниці незалежності України. Про це повідомила прес-служба міськвиконкому.

В заході приймали участь родини загиблих лиманців — учасників АТО, учасники АТО/ООС, представники Слов’янського об’єднаного міського військового комісаріату, делегації трудових колективів, ЗМІ.

Право підняти Державний Прапор було надано Рибіну Олександру Вікторовичу — вихованцю дитячо-юнацької спортивної школи м. Лиман, срібному та бронзовому призер Чемпіонату Європи з гирьового спорту, переможцю щорічного конкурсу «Людина року -2019» у номінації «Фізична культура і спорт», переможцю Чемпіонату України з гирьового спорту, стипендіату управління освіти, молоді та спорту, призеру Всеукраїнських змагань з гирьового спорту серед студентів та учнів Лиманського НВК «Гімназія-ЗОШ І ступеня», Лободі Ємілії — призеру міських конкурсів імені Яцика та Т.Г.Шевченка, призеру обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2020»; Жуваку Нікіті — переможцю обласних етапів конкурсів декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Сіверський Донець – очима молоді», «Знай і люби свій край», «Зимові візерунки».

З привітальним словом виступила секретар міської ради Тетяна Юріївна Каракуц.

Після цього всі присутні мали змогу насолодитися чудовими концертними номерами, які підготували учасники художньої самодіяльності міста.

Впродовж дня з метою вшанування пам’яті загиблих в зоні АТО військовослужбовців ЗСУ відбулися покладання квітів та вінків на місцях їх поховань, біля меморіальних дошок та пам’ятних знаків.

Читайте також: Лиманська міська рада оголошує конкурс на відбір оцінювача земель комунальної власності.

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш канал в Telegram.