Напередодні свят Лиман та Бахмут отримали нову комунальну техніку

110

Наприкінці грудня у Краматорську відбулося урочисте вручення протипожежної техніки, техніки для збору, транспортування побутових та інших відходів, а також пересувної лабораторії з обладнанням для визначення якості води. Техніку було придбано за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, повідомляє прес-служба ДонОДА.

Ключі від нової техніки представникам міст, ВЦА, ОТГ та підприємств вручив голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко.

«Незважаючи на складну ситуацію, Донецька область продовжує розвиватися. Особливу увагу ми продовжуємо приділяти захисту довкілля, яке потерпає від техногенного навантаження та проведення бойових дій. Задля цього в рамках реалізації Програми поводження з відходами в Донецькій області на 2016-2020 роки за кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації придбано нову техніку», — наголосив очільник області.

Комунальні підприємства міст Бахмута, Костянтинівки та Покровська, Шахівської ОТГ завдяки отриманій техніці будуть здійснювати безпечний збір та транспортування відходів.

Для своєчасної ліквідації локальних осередків загорання для Лиманського лісового господарства та Національного парку «Святі гори» придбано маневрені та мобільні комплекси для тушіння лісових пожеж, які дозволять вчасно реагувати на загрозу.

Для КП «Дирекція з капітального будівництва адміністративних і житлових будівель» придбано пересувну лабораторію з обладнанням для визначення якості води, яка дозволить оперативно контролювати кількісні та якісні показники із забруднюючих хімічних речовин, електропровідності, розчинного кисню та інших (можливе застосування для проведення вимірів якості стічних вод, якості води після виходу з очисних споруд, при аварійних скидах та інше) безпосередньо біля місця відбору, що дозволить своєчасно надавати інформацію для впровадження заходів оперативного реагування органам місцевого самоврядування та іншим органам.

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш канал в Telegram.