Обласні змагання з міні-футболу виявили переможців Донеччини

45

22-23 серпня 2020 року у місті Краматорськ відбулися змагання чемпіонату Донецької області з міні-футболу (футболу) та відкритого Кубку міста Краматорськ серед жінок, присвячені Дню Державного Прапора і Дню Незалежності України.

У фінальному етапі чемпіонату Донецької області після одноколового турніру виявлено переможців і призерів змагань: 1 місце – «Багіра»-1-ДЮСШ (м. Лиман); 2 місце – Мар’їнська ДЮСШ; 3 місце –«Ютім» (м. Краматорськ).

Паралельно з цими змаганнями проходив відбірковий етап у групі «Б» у розіграші Кубку міста Краматорськ, в якому взяли участь представники Харківської та Луганської області та міста Харків.

Підсумок відкритого Кубку міста Краматорськ :

1. «Тесла»-2 (м. Харків);

2. «Багіра»-1-ДЮСШ (м. Лиман);

3. «Атлет» (м. Борова, харківська обл.);

4. Мар’їнська ДЮСШ;

5. «Кобра» (м. Білокуракіне, Луганська обл.);

6. «Багіра»-2-ДЮСШ (м. Лиман);

7. «Фортуна» (Харківська обл.);

8. «Ютім» (м. Краматорськ).

Серед представниць Донецької області визнано кращими у номінаціях: «нападник» – Ірина Сидоренко (Мар’їнська ДЮСШ). «універсальний гравець» — Валерія Тюхтій («Багіра»-1-ДЮСШ (м. Лиман).

Нагородження проводив голова Федерації футболу міста Краматорськ Роман Олександрович Папирін. Переможці і призери чемпіонату Донецької області нагороджені кубком та грамотами Управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації, а у відкритому Кубку Краматорська – кубками, медалями, грамотами Федерації футболу міста Краматорськ.

Читайте також: Лиманська міська рада Донецької області оголошує конкурс на придбання службового житла.

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш канал в Telegram.