Оголошено конкурс для проведення незалежної оцінки вартості майна об’єктів комунальної власності Лиману

22

На виконання рішення Лиманської міської ради від 20.12.2017 №426 “Про затвердження Положення про порядок відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення оцінки вартості майна об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації, відчуженню та оренди, оголошується конкурс по відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки вартості майна об’єктів комунальної власності, що підлягають передачі в оренду по наступним об’єктам:

Найменування об’єкту Адреса Площа приватизації (м2) Спосіб приватизації
2 Клуб с. Кримки  вул. Центральна, 29 158,7 оренда
3 Сарай с. Кримки  вул. Центральна, 29 15,4  оренда

            Вимогами до претендентів для участі у конкурсі є наявність:

— відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно оцінки об’єкта оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів;

— досвіду суб’єкта оціночної діяльності у проведенні оцінки майна;

— переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна, та їх особистого досвіду у проведенні оцінки майна.

Претенденти подають до комісії конкурсну документацію, яка складається з підтверджених документів та конкурсної пропозиції.

            До підтверджених документів належать:

— заява на участь у конкурсі за встановленою формою;

— копія установчого документа претендента;

— копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна, а також документальне підтвердження наявності у них трудових відносин з претендентом;

— копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності;

— інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним).

Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і має містити:

— пропозицію щодо вартості виконання робіт,

— калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт,

— термін виконання робіт, якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

Конкурсну документацію слід подавати до комісії не пізніше ніж за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно).

Конкурс по відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки вартості майна об’єктів комунальної власності, що підлягають  передачі в оренду, буде проведено 19.12.2019 року за адресою: м. Лиман, вул. Незалежності, 46, тел. 4-13-68.

Інформацію надано виконавчим комітетом
Лиманської міськради

Ранее «Лиманская Сторона» сообщала, что в Украине стартовала пробная электронная перепись населения.

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш канал в Telegram.