Лиманщина пам’ятає Героя — захисника України Бражника Володимира Анатолійовича

97

29 серпня виповнюється 6-та річниця з дня загибелі захисника України, військовослужбовця ЗСУ, нашого земляка — гідного сина Лиманської землі — Бражника Володимира Анатолійовича. 

Після звільнення рідного міста від загонів сепаратистів вирішив долучитись до Збройних сил України. Долучився до розвідувальної роти особливого призначення «Крим», яка мала бути сформована при штабі АТО у м. Краматорськ Тємуром Юлдашевим.

14-го серпня 2014 р. виїхав з дому до м. Краматорська, а вже 16-го серпня 2014 р. з Т. Юлдашевим та ще трьома добровольцями зі складу роти прибув на Савур-Могилу. 26-го серпня 2014 р., після завершення оборони Савур-Могили, з групою військовослужбовців Збройних сил України здійснив марш з району Савур-Могили до с. Многопілля, де 28-го серпня 2014 р. долучився до військ генерала Хомчака.

Загинув 29-го серпня 2014 р. під час виходу так званим «Зеленим коридором» з Іловайського котла по дорозі с. Многопілля — с. Червоносільське.

16-го жовтня 2014 р. тимчасово похований на Краснопільському цвинтарі м. Дніпропетровська, як невпізнаний герой. Був упізнаний за тестами ДНК та 26 травня 2015 р. похований на Батьківщині.

Місце поховання: с. Торське, Лиманська ОТГ, Донецька область.

Ми пам’ятаємо!

Виконком Лиманської міської ради

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш канал в Telegram.