Поминальні дні: міський голова закликав лиманців бути відповідальними

166

Мер Лиманської громади Петро Цимідан звернувся до жителів ОТГ з закликом проявити відповідальність та утриматися від відвідування цвинтарів на Поминальні дні.

Шановні жителі Лиманщини!

В умовах зростаючого поширення COVID-19, як ніколи нам потрібні взаємопорозуміння, любов і поважне ставлення одне до одного.

Другий тиждень після Великодня називають Поминальним тижнем або Провідною неділею. Після цього, у вівторок, відзначають Радоницю. Саме в цей день існує традиція згадувати померлих і відвідувати кладовища.

У Поминальні дні прошу Вас утриматись від відвідування кладовищ, бо нам всім потрібно бути відповідальними та дотримуватися карантинних вимог.

Можливість молитовного згадування померлих родичів і друзів протягом Поминального тижня не є єдиним днем у році, коли віруючі можуть виконати цей важливий для них обряд.

Існує Церковна традиція впродовж року особливого поминання померлих.

Згадати померлих родичів і друзів можна не тільки у поминальний тиждень, а й на Троїцьку батьківську поминальну суботу.

Прошу кожного бути свідомим та відповідальним. Бережіть себе і своїх близьких, залишайтеся вдома!

З повагою, Лиманський міський голова Петро Цимідан

Нагадаємо, щоденно в Лиманській ОТГ проводиться дезінфекція та дезактивація, спрямовані на недопущення розповсюдженню коронавірусної інфекції. Жодного випадку захворювання на COVID-19 чи підозри на таке захворювання в громаді — немає.

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш канал в Telegram.