Продовжується перевірка додержання обмежувальних заходів магазинами в Лиманському районі

195

24 червня 2020 року комісією з моніторингу додержання обмежувальних заходів протиепідемічного характеру у складі начальника відділу економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету Лиманської міської ради, представників поліції, ГУ ДПСС та ДУ ДОЛЦ МОЗ України здійснено повторне відвідування закладів торгівлі, які  розміщені на території с. Щурове та у Щурівській зоні відпочинку. Проведено відвідування 8 закладів торгівлі продовольчими товарами, повідомляє прес-служба міськвиконкому.

Представником  ГУ Держпродспоживслужби складені 6 Довідок моніторингового спостереження щодо відповідності вимогам по організації протиепідеміологічних заходів при торгівлі продовольчими товарами на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, які визначені постановою Головного державного санітарного лікаря України від 09.05.2020 № 17, а саме:

— проведення температурного  скринінгу усім працюючим з  відображенням в журналі;

— розміщення інформаційних матеріалів щодо профілактики коронавірусної хвороби COVID-19;

— наявності місць для обробки рук спиртовмісними антисептиками;

— дотримання принципу соціального дистанціювання між працівниками і відвідувачами при організації обслуговування;

— дотримання допуску відвідувачів та їх перебування у закладах торгівлі у одягнених засобах індивідуального захисту, що закривають рот і ніс;

— наявність тимчасового маркування для перебування в черзі з дотриманням дистанції між відвідувачами не менше 1,5 м;

— забезпечення проведення дезинфекції приміщень, вологого прибирання, тощо.

Виявлено факт стихійної торгівлі на автобусній зупинці. Працівниками Лиманського відділення поліції Слов’янського ВП ГУНП в Донецькій області складено протокол за ст. 160 ч.1 — торгівля з рук в невстановлених для цього місцях.

Крім того комісією тимчасово припинено роботу одного закладу торгівлі, оскільки на час моніторингу встановлено невідповідність вимогам по організації протиепідеміологічних заходів при торгівлі продовольчими товарами на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, які визначені постановою Головного державного санітарного лікаря України від 09.05.2020 № 17.

Робота комісії з моніторингу подовжується.

Ранее сообщалось, что адаптивный карантин продлен до 31 июля.

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш канал в Telegram.