Програма заходів до Дня Гідності та Свободи: як Лиман готується до свята

90

День Гідності та Свободи відзначається в Україні щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Є наступником свята Дня Свободи, що відзначалося 22 листопада на честь Помаранчевої революції у 2005—2011 роках.

В Лимані готуються до цього свята, а міськвиконком оприлюднив програму заходів, що заплановані 21 листопада у громаді.

09.00 — ЗОШ № 3 — покладання квітів до меморіальної дошки загиблому у зоні АТО військовослужбовцю ЗСУ Запарі Г.В.

10.00 — ЗОШ с. Шандриголове — покладання квітів до меморіальної дошки Валерію Володимировичу Салу.

10.00 — ЗОШ № 4 — покладання квітів до меморіальної дошки загиблому у зоні АТО військовослужбовцю ЗСУ Бражнику В.А.

13.00 — мітинг біля меморіальних дощок загиблим під час бойових дій воїнам АТО та мирним жителям (навпроти адмінбудівлі міської ради).

Впродовж дня на території громади відбудуться покладання квітів та хвилини мовчання за загиблими захисниками України:

— на цвинтарі у мікрорайоні Північний — покладання вінків та квітів до пам’ятника загиблому у зоні АТО військовослужбовцю ЗСУ Запарі Г.В.

— на цвинтарі с. Торське — покладання вінків та квітів до пам’ятника загиблому у зоні АТО військовослужбовцю ЗСУ Бражнику В.А.

— на цвинтарі с. Лозове — покладання вінків та квітів до пам’ятника загиблому у зоні АТО військовослужбовцю ЗСУ Пронькову Р.Р.

— на перехресті автошляхів смт Ямпіль — с.Озерне — с. Закітне покладання вінків та квітів до пам’ятного знаку загиблим українським воїнам — визволителям населених пунктів Лиманщини;

— на перехресті автошляхів смт Ямпіль — с.Озерне — с. Закітне покладання вінків, квітів до пам’ятного знаку Володимиру Кравчуку загиблому українському воїну — визволителю населених пунктів Лиманщини;

— в с. Закітне покладання вінків, квітів до пам’ятного знаку загиблим українським воїнам — визволителям населених пунктів Лиманщини.

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш канал в Telegram.