Реконструкція Центру спортивної медицини в Бахмуті буде завершена у 2020 році

23

15 січня заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін і начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик із робочим візитом відвідали місто Бахмут, де після переміщення з Донецька відновлює повноцінну діяльність обласний лікарсько-фізкультурний диспансер. Про це повідомляє прес-служба ДонОДА.

Вадим Філашкін та Володимир Мицик перевірили хід будівельних робіт згідно графіку завдань, а також акцентували увагу на дотриманні підрядником термінів виконання робіт.

Нагадаємо, обласний лікарсько-фізкультурний диспансер розташовуватиметься на базі колишнього державного закладу «Вузлова лікарня станції Бахмутського державного підприємства «Донецька залізниця» за адресою: вул. О.Сибірцева, 3. Роботи з реконструкції, розпочаті в жовтні 2017 року, виконуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету.

Майбутній комплекс, окрім головного корпусу, включатиме гуртожиток, водолікарню і тенісний корт, матиме за мету надання медичної допомоги населенню в частині проведення профілактики, діагностики, лікування захворювань та ушкоджень, пов’язаних із зайняттям фізичною культурою і спортом, та стане єдиним подібним в Україні.

У головному корпусі передбачено розміщення палатного відділення на 8 ліжок, діагностичного та реабілітаційного відділень, хірургічного блоку, рентгенівського кабінету, залу лікувальної фізкультури, кабінетів механотерапії, фізіотерапії, з масажу; лабораторії загально-клінічних та біохімічних досліджень; кабінетів лікарів – кардіолога, ортопеда-травматолога, гінеколога, отоларинголога, офтальмолога, психотерапевта, невропатолога, стоматолога.

Будівля гуртожитку на 8 кімнат призначатиметься для розміщення та проживання медичного персоналу та лікарів. У будівлі водолікарні передбачається наявність басейну, сауни, інфрачервоної сауни, ванного відділення. Зазначимо, що всі об’єкти обладнуються пандусом, а головний корпус має ще і підйомник для маломобільних груп населення.

Станом на сьогоднішній день у лікувальному корпусі та будівлі для гуртожитку майже завершено всі види внутрішніх та зовнішніх робіт: влаштування покрівлі, підлоги, утеплення фундаменту та фасадів, заміна віконних та дверних блоків, влаштування мереж водопостачання, каналізації та теплопостачання, монтаж електропроводки освітлення, штукатурка та шпаклівка стін, установка вентиляції. Триває благоустрій території – зокрема, повністю облаштовано ковану огорожу.

Щодо будівлі для майбутньої водолікарні, на 100% виконано земельні роботи, улаштування фундаменту, зведення зовнішніх стін та перегородок зі шлакоблоку, монтаж віконних блоків. Також ведуться роботи з облаштування тенісного корту.

Резюмуючи робочий візит, Вадим Філашкін наголосив, що введення в експлуатацію всіх будівель для розміщення обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру є одним із найбільш пріоритетних інфраструктурних проєктів Донеччини в 2020 році, а на урочисте відкриття об’єкту буде запрошено керівництво держави.

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш канал в Telegram.