Щирі вітання з 80-річчям Хунову Анатолію Ізмаїловичу

213

Шановний Анатолію Ізмаїловичу!

З урочистої нагоди Вашого ювілейного дня народження від імені Лиманської міської ради, її виконавчого комітету та мене особисто прийміть щирі вітання і побажання міцного здоров’я, людського щастя, молодості душі і серця, яскравого сонця, душевного тепла, успіхів у здійсненні всіх задумів на багато-багато років.

З 1967 року Ви пов’язали своє життя з Лиманщиною.

Самовідданість та компетентність, активна громадська позиція та високий професіоналізм — залишаються гідним прикладом належного служіння громаді.

Перебудова, здобуття країною незалежності, становлення молодої Української держави – все це випало на Вашу долю.

Ви пройшли трудовий шлях від вантажника до народного депутата України. Шлях показовий та дуже почесний. Багато років нелегкої праці віддано Лиманському залізничному вузлу. Під Вашим керівництвом підприємство неодноразово займало серед доріг країни перші місця.

Працюючи на різних керівних посадах Ви зарекомендували себе як принциповий, знаючий керівник, чуйна людина, що вражає своєю працьовитістю.

Завдяки Вашим зусиллям багато зроблено для газифікації мікрорайону “Південний”, будівництва житла та об’єктів побуту.

Держава відзначила Вашу працю багатьма нагородами та званнями, але найвищим визнанням Ваших досягнень у трудовій та державній діяльності є ордени «Трудового Червоного Прапора» і Дружби народів.

Тож ми завжди намагаємось наслідувати Ваш приклад наполегливості та здатності прийти на допомогу.

Дякуємо Вам, Анатоліє Ізмаїловичу, та бажаємо, аби кожен новий день дарував виключно добрі та радісні новини! Віримо, що все те добро, яке ви зробили для людей, повернеться Вам сторицею!

 З повагою, 
Міський голова П.Ф. Цимідан