Спортсмени ДЮСШ Лиману отримали нову спортивну форму

75

До дня Святого Миколая вихованці відділення футболу та футзалу дитячо-юнацької спортивної школи м. Лиман, які беруть участь у Чемпіонаті Донецької області з футзалу та футболу, отримали від директора ДЮСШ Мовчана В.Г. два комплекти тренувальних спортивних костюмів.

Таким чином Начальник відділу національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Управління освіти, молоді та спорту Рокочий О.О. та директор ДЮСШ м. Лиман Мовчан В.Г. забезпечили усім необхідним команду «ФК Лиман» — ДЮСШ, яка є учасником чемпіонатів Донецької області з футболу та футзалу.

Команда «ФК Лиман» -ДЮСШ  поки що займає 11 місце в групі «А» чемпіонату Донецької області з футзалу.

Основу команди складають юнаки 16-17 років, які перескочив чемпіонати серед юніорів та молодіжних команд, одразу  виступають в чемпіонаті Донецької області серед чоловіків і є наймолодшою командою чемпіонату. Тому керівництво та тренерський склад не ставило перед командою високих вимог у дебютному для них сезоні («ФК Лиман» -ДЮСШ  засновано у жовтні 2019 року).

Задача перед командою – набиратися досвіду для успішних виступів в подальшому, підтримувати високий рівень функціональної підготовки гравців, готуватися до старту чемпіонату Донецької області з футболу.

Раніше Лиманська «Багіра» гідно представила Лиманщину у 1/8 фіналу Чемпіонату України з футзалу.

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш канал в Telegram.