«США й надалі буде підтримувати Україну», — Майк Пенс

8

Вашингтон є ключовим союзником Києва, який ввів санкції проти Росії через анексію нею Криму.

1 вересня, у неділю, віце-президент США Майк Пенс заявив, що Вашингтон продовжить надавати підтримку Україні. Про це він сказав після зустрічі з Президентом України Володимиром Зеленським у Варшаві, передає «Лиманська Сторона» з посиланням на Reuters.

Також віце-президент США Майк Пенс назвав теми переговорів з Володимиром Зеленським. Пенс планував обговорити питання безпеки, реформ, енергетики та співпраці між країнами.

«Я з нетерпінням чекаю можливості обговорити питання, які стосуються прогресу впровадження мінських угод. Ми чекаємо можливості обговорити питання безпеки. Також хочеться почути більше про прогрес у вашій країні з питань реформ. І також з нетерпінням чекаю можливості обговорити питання енергетики, енергоресурсів, як це розвивається в Україні, обговорити питання енергонезалежності України і нашого можливого співробітництва, як в області енергетики, так і економіки», — сказав Пенс.

Під час розмови Володимир Зеленський розповів про плани запустити головні реформи протягом першого року правління.

«Ми не хочемо чекати п’ять років, ми хочемо запустити головні реформи протягом першого року нашої влади. Ми віримо, що скоро буде мир і все для цього робимо», — заявив Президент України.

Нагадаємо, раніше на сайті електронних петицій офіційного інтернет-представництва Президента України з’явилася пропозиція створення в Україні Міністерства сім’ї та дитинства і відповідного Комітету Верховної Ради.

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш канал в Telegram.