Стартували безкоштовні IT-курси для людей з обмеженими можливостями

40

Стартував соціальний проект — Навчання ІТ спеціальностям та працевлаштування людей з інвалідністю «Ти можеш усе» Можливості безмежні!»

В Україні проживає 2,7 млн. людей з інвалідністю, з яких менш ніж 20% є працевлаштованими. При цьому 1,4 млн. осіб мають 3 групу інвалідності, яка дозволяє їм працювати, а в разі пристосування робочих місць для потреб людини з інвалідністю частина осіб з 2-ю та 1-ю групою можуть працювати на робочому місці або віддалено.

Метою соціального проекту повного циклу «Ти можеш усе! Можливості безмежні!» є надання усім бажаючим людям з інвалідністю шансу навчатись безоплатно на онлайн-курсах та взяти участь у конкурсі на вакантні посади в провідних IT-компаніях України.

Вже 5 лютого 2020 проект стартував. У проекті можуть прийняти участь усі люди з інвалідністю. Кроки успішної реалізації:

 1. Ознайомитись з проектом за посиланням https://education.msp.gov.ua/
 2. Пройти за посиланням https://prometheus.org.ua/you-can-everything/ та зареєструватись.

ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ НА КУРСИ НЕОБХІДНО:

Обрати необхідний курс (назва помаранчевого кольору) з переліку на сторінці https://prometheus.org.ua/you-can-everything/

На сторінці детального опису курсу, що відкриється, натиснути у верхній частині на кнопку «ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ НА КУРС».

Обов’язково зареєструватись на два основні курси, а потім обрати додаткові декілька курсів (це за бажанням, якщо у Вас вистачає часу для навчання).

Основні курси:

 1. Основи програмування CS50 2019

Курс «CS50: Основи програмування» від Гарвардського університету вважається найкращим курсом для опанування комп’ютерної майстерності у світі.

 1. Основи тестування програмного забезпечення

Хто ж такий тестувальник програмного забезпечення? Якими знаннями потрібно володіти щоб опанувати цю професію? Реєструйтесь та дізнавайтесь більше!

Додаткові курси:

 1. Основи програмування
 2. Курс з програмування мовою Python доступний будь-кому.
 3. Основи програмування на Java

Даний курс орієнтований на вивчення Java як людьми з мінімальним рівнем знання програмування так і людьми, які хочуть покращити свої знання з певних нюансів мови.

 1. Основи Web UI розробки

Даний курс дозволяє освоїти основні поняття веб розробки зрозуміти, з чого краще почати вивчення мов програмування, а також отримати базові навики у написанні коду.

 1. Комунікаційні інструменти для побудови репутації

Як використовуючи різні інструменти комунікації, побудувати власну професійну репутацію, привернути увагу до продукту чи створити імідж організації.

 1. Основи інформаційної безпеки

Дізнайтеся, як захищатися від сучасних кіберзагроз.

 1. Аналіз даних та статистичне виведення на мові R

Базовий курс для майбутніх аналітиків.

 1. Візуалізація даних

Для фахівця-аналітика вкрай важливим є вміння представити, візуалізувати результати свого аналізу так, щоб це найкраще сприймалось іншими людьми, які часто не є фахівцями в цій галузі.

 1. Бізнес-англійська

Цей курс націлений на те, щоб допомогти вам вивчити ключову бізнес-лексику та деякі елементи граматики, і разом спробувати використовувати ці знання на практиці у робочих ситуаціях.

 1. Дизайн-мислення для інновацій

Даний курс допоможе краще зрозуміти дизайн-мислення як підхід до вирішення складних проблем та створення інновацій.

 1. Наука повсякденного мислення

Ви отримаєте інструменти, які допоможуть навчитися мислити незалежно й аналітично, цінувати факти більше за власний досвід.

Навчання розпочнеться 05 березня 2020 року. Термін навчання буде зазначений у вас в курсах. Довжина курсів до 14 тижнів. Коли обрані курси пройдені і ви успішно пройшли тестування — ви отримаєте сертифікат.

Починаючи з 8 червня 2020 будуть оголошені конкурси на вакантні посади в ІТ-компаніях України. При наявності отриманих сертифікатів та довідки про інвалідність ви можете подати свою кандидатуру на участь.

Раніше було оприлюднено графік відключення енергопостачання в Лиманському районі на березень 2020 року.

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш канал в Telegram.